סכנות בקניית חלקי חילוף מזויפים לאופנועים

חלקי חילוף מזויפים הם מגיפה מסוכנת. למעט פריטים כמו מזון ותרופות, חלקי חילוף מזויפים הם אחת המגיפות המסוכנות בעולם. הסיבה לכך היא שפריטים אלה לרוב אינם נבדקים לפני שהם מונחים על מדפי החנויות ועלולים להוות סיכון לצרכנים ואף סכנת חיים.
הם עלולים לגרום לשריפות, פיצוצים או אפילו מוות. באחד המקרים, רפידות הבלמים של רכב הוחלפו בחלקים מזויפים והוא עלה באש ועלול להורג את הנהג.
חלקי חילוף מזויפים הם מגיפה. הם עלולים לגרום לשריפות, פיצוצים או אפילו מוות. באחד המקרים, רפידות הבלמים של רכב הוחלפו בחלקים מזויפים והוא עלה באש והרג את הנהג.
החלקים המחושלים עשויים מצמיגי לחץ אוויר בצמיגים. הם נקראים לפעמים "כריות אוויר".
עבור רוב האנשים, האופנוע שלהם הוא שלוחה של עצמם. זו דרך לברוח מהטרחה היומיומית ולהרגיש קצת חופש. זה תחביב.
עבור חלקם מדובר בפרץ אדרנלין שקשה לחיות בלעדיו. אבל לא משנה מה הסיבה שלך לרכיבה, דבר אחד נשאר נכון: אתה תתקל בצרות בדרך; אתה צריך חלקי חילוף לאופנועים כדי לתקן את זה.

מה חשוב לבדוק שקונים חלקי חילוף לאופנוע

כשאתה קונה חלקי חילוף לאופנוע, חשוב שתזכור את הדברים הבאים: סוג האופנוע – הקפידו לבחור את סוג החלק המתאים לאופנוע שלכם. זה כולל את המותג והדגם, כמו גם אם זה OEM  או NOS. – הקפידו לבחור את סוג החלק המתאים לאופנוע שלכם. זה כולל את המותג והדגם, כמו גם אם זה OEM או NOS. שנת דגם – ודאו שאתם קונים חלק חלופי שיתאים לדגם השנה הנוכחי של האופניים שלכם, לא אחד משנת דגם ישנה יותר
חלקי חילוף לאופנוע חשובים כדי לשמור על האופניים שלך במצב תקין.
זו הסיבה שחשוב לבדוק את ההיבטים השונים של חלק חילוף לפני קנייתו.
כדי להבטיח שאינך מבזבז כסף, וודא שאתה יודע איזה סוג אופנוע בבעלותך, השם והדגם של החלק שברצונך לרכוש, וכן האם הוא OEM או לא.

מי מורשה לספק חלקי חילוף לאופנועים

חוק שנקבע לאחרונה מגן על סוכנויות אופנועים מפני מתחרים בכך שמתיר למוסכים למכור ציוד לאופנועים בלבד.
זה בחוק שהמוסכים חייבים להיות בעלי רישיון עוסק לפני שהם יכולים להתחיל למכור את הסחורה. ההצדקה לכך היא שסוכנויות מספקות סביבה בטוחה יותר ללקוחות לקנות את הסחורה שלהם ולקבל תמיכת לקוחות לאחר הרכישה.